0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Omega 3 Premium 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
366,00 Kč 4,07 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek Omega 3 Premium je doplněk stravy s rybím olejem. Kapsle Omega 3 Premium obsahují rybí olej s obsahem nejpotřebnějších omega-3 mastných kyselin EPA (kyseliny eikosapentaenové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové). Při denním příjmu alespoň 250 mg (1 kapsle) přispívají EPA a DHA k udržení normální činnosti srdce. DHA při denním příjmu 250 mg (2 kapsle) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.

Dávkování

Užívají se 1–2 kapsle přípravku Omega 3 Premium denně. Vyšší dávkování konzultujte s lékárníkem nebo lékařem. Kapsle je doporučeno užívat po jídle.

Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Výrobce: Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rybí olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50064650