Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Terezia B17 APRICARC 150+30 kapslí

Doplněk stravy
180 ks
Běžná cena
996,00 Kč 5,53 Kč/ks

Značka: Terezia

Popis produktu

Doplněk stravy Terezia B17 APRICARC obsahuje kombinaci meruňkových jader, reishi, rakytníku a hlívy ústřičné. Meruňková jádra jsou zdrojem bioaktivních látek a takzvaného "vitamínu" B17. Rakytník a reishi napomáhají podpořit celkovou obranychopnost organismu.

Dávkování

1-2 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.

Nutriční hodnoty

ÚČINNÁ LÁTKA

VE 4 KAPSLÍCH

% RHP*

Meruňková jádra 640 mg *
Betaglukan 275,52 mg *

* Referenční hodnota příjmu není stanovena

OBSAH

 

Lepek (mg/kg) 12,4
Vláknina (g/100 g) 54,2

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 kapsle obsahuje 400 mg směsi B17 APRICARC [prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), prášek lyofilizované REISHI (Ganoderma lucidum), prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) a oleje z meruňkových jader]. Obal kapsle: želatina.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů B17
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50058204