0
K pokladně

Bioderma BIODERMA Sébium Gel moussant pěnivý gel 500 ml

Kosmetika
Běžná cena
467,00 Kč 467,00 Kč/ks

Značka: Bioderma

Popis produktu

Sébium Moussant 500 ml čisticí pěnivý gel na mastnou, smíšenou nebo problematickou pokožku. Bez obsahu mýdla, jemný mycí základ. Je výborně snášen i velmi citlivou pokožkou.

Použití

Tvář navlhčete vlažnou vodou, namydlete si gelem ruce a naneste na tvář. Tvář důkladně opláchněte, čas oplachování musí být vždy delší, než čas potřebný na umytí. Vysušení pokožky je nezbytné, ale musí být šetrné. Jemně přikládejte na tvář čistý bavlněný ručník. Sébium Gel Moussant je možné použít ráno a večer.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Gel je složený z nedráždivých složek, neobsahuje mýdlo, a proto je pokožkou velmi dobře tolerován.


AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, ZINC SULFATE, COPPER SULFATE, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, LACTIC ACID, LAURETH-2, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE,
FRAGRANCE (PARFUM). [BI 419]

Charakteristika

Forma Gel
Forma Gel

Název produktu

Produktová řada Sébium

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50064569