0
K pokladně

Melissa Spaghetti

500 g
Běžná cena
49,90 Kč 99,80 Kč/kg

Značka: Melissa

Země původu:
Řecko
Zákonný název
Spaghetti
Popis produktu

Těstoviny ze 100 % tvrdé pšenice semolina.

O značce

Melissa  Řecká společnost MELISSA KIKIZAS S.A. byla založena v roce 1947 Alexandrosem Kikizasem s myšlenkou transformace potravinářského průmyslu pomoci výroby vysoce kvalitních produktů z autentických řeckých surovin. Poslání společnosti od té doby rychle vzkvétá již více než šedesát let s cílem uspokojit stravovací potřeby svých zákazníků důsledným poskytováním vysoce kvalitních produktů.

Výroba semolinových těstovin z tvrdé pšenice je základním rysem společnosti. Každý rok se zpracovává více než 100 000 tun kvalitní tvrdé pšenice. Výrobní zařízení v Larissa (region Thessalia) se vyznačuje vertikálně integrovanou výrobou, která tvoří spojení mezi plodinami (surovinami), mlýnem a výrobní linkou. Společnost produkuje více než 50 000 tun těstovin ročně, což z něj dělá největšího výrobce na Balkáně a jednu z 10 největších v Evropě!  Společnost MELISSA KIKIZAS nyní provozuje třetí generace rodiny Kikizas. Stala se jednou z nejdůležitějších potravinářských společností v Řecku a má významný podíl na exportu do více než třiceti pěti zemí světa. Od začátku 80. let navíc společnost rozšířila své podnikání prostřednictvím mezinárodních partnerství a úspěšným vstupem na další potravinářské trhy kromě těstovin.

O dodavateli 

KVALITNÍ POTRAVINY ATI DELICATES  Společnost  Flexibilní, středně velká a rostoucí společnost založená na rodinných principech. Portfolio  Orientace na velmi kvalitní potraviny zejména z oblasti Středomoří. 8 produktových kategorií včetně 3 vlastních ATI značek. Zahrnující 5 silných mezinárodních značek. Obchod  Dovoz z Řecka, Itálie, Španělska, Francie a dalších světových zemí. Distribuce do mezinárodních řetězců a nezávislého trhu ve 2 zemích (ČR a SR).

 

 

Návod k přípravě
V poměru 1 l vroucí vody, 100 g suchých těstovin a 10 g jedlé soli a nechte povařit: viz dolní část obalu - minuty pod obrázkem hrnce. Občas promíchejte. Po uvaření slijte vodu a přidejte máslo nebo olivový olej.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu, 5 - 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Krupice z tvrdé pšenice, pitná voda.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1500 kJ
Energetická hodnota 354 kcal
Tuky 1.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 72.1 g
Z toho cukry 3.8 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.025 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071339