0
K pokladně

Beefeater Peach & Raspberry

700 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
489,90 Kč 699,86 Kč/l

Značka: Beefeater

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Beefeater Peach & Raspberry přichází s novou příchutí inspirovanou původními recepty zakladatele značky, Jamese Burrougha. Ten již v 19. století kombinoval jemné tóny čerstvých broskví s kontrastní chutí malin, aby vytvořil jedinečně plný a současně svěží gin. Základ této novinky tvoří samozřejmě tradiční oceňovaný Beefeater Dry Gin, který se dodnes vyrábí v měděném destilačním kotli, a do kterého se přidávají jen a pouze přírodní složky.

Beefeater London Dry je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje v Londýně osvědčeným způsobem. Vyrábí se macerací devíti bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Díky zkušenostem master distillera Desmonda Paynea vzniká v Beefeater Distillery unikátní destilát s hlubokou historií a jedinečným charakterem. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Adresa dodavatele
Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., T. G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary
Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, líh, cukr, destilát z rostlin, přírodní broskvové a malinové aroma, přírodní aroma, barviva: Allura red AC, tatrazin.
 

Obsah alkoholu
37,5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1074130