Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Veselá Kráva Smetanová Tavený sýr

100 g
Běžná cena
38,90 Kč 389,00 Kč/kg

Značka: Veselá Kráva

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Veselá kráva přichází nově ve velkých porcích. Vyzkoušejte jemnou chuť smetany či intenzivní chuť bylinek, a to za dostupnou cenu. 

Skvělá nejen jako svačinka namazaná na chleba, ale i na vaření.

Veselá kráva je ikonickou značkou lahodných tavených sýrů vyrobených z kvalitních ingrediencí. Sýry Veselá kráva se skvěle roztírají a díky skvělé textuře i chuti si je zamiluje celá rodina. Ochutnejte a nechte si vykouzlit úsměv na tváři.

O dodavateli

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

 

 

Adresa dodavatele
Bel Sýry Česko a. s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +4 °C do +8 °C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 110 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 108 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana 36 %, Obnovené odtučněné mlékoSýryMáslo, Tavicí sůl: E 452, Mléčné bílkoviny, Jedlá sůl, Zahuštěná prokysaná syrovátka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1153 kJ
Energetická hodnota 279 kcal
Tuky 24.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16.5 g
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 4.5 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 2 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073827