0
K pokladně

Sommelier Select Sekt 25let

750 ml
Běžná cena
249,90 Kč 333,20 Kč/l

Značka: Sommelier Select

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jedinečný sekt 25let značky Sommelier Select

Proč Sommelier Select
Morava je i přes svoji relativně malou rozlohu rozdílná jak v klimatických, tak i v půdních podmínkách. Jsou části Moravy kde je půda více vápenitá (Mikulovsko) nebo kde složení půdy je písčitojílovité (Znojemsko) a právě na rozdílných půdách se lépe daří odlišným odrůdám. Proto jsme vybírali vína do řady Sommelier Select z různých podoblastí a od odlišných vinařství, abychom vám představili vína typicky odrůdová.  V mnoha případech tato vína patří u vinařů, kde byla vybrána k jejich „vlajkovým lodím“ ve vinařství.

Špičková vína z moravských vinic značky Sommelier Select vám zpříjemní sváteční okamžiky
Řada naší privátní značky Sommelier Select zahrnuje typicky odrůdová a vjemově snadno uchopitelná vína, která ocení i velmi nároční milovníci tohoto nápoje. V portfoliu naleznete pestrou škálu zajímavých tichých vín včetně skvělého sektu.


 

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě nad 5°C.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073626