0
K pokladně

Predátor Forte 25% spray

150 ml
Běžná cena
169,90 Kč 1 132,67 Kč/l

Značka: Predátor

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Repelent Predator Forte spray je vysoce efektivní, jemně parfemovaný, suchý repelent. Odpuzuje komáry a klíšťata.

Použití: Používejte dle potřeby. Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte ve svislé poloze ze vzdálenosti 20-30 cm na pokožku a oděv. Při použití na tvář a krk nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. Nedoporučuje se používat ani manipulovat s přípravkem dětem mladším 12 let. Aplikuje dospělá osoba. 

Bezpečnostní upozornění:

Při přímé aplikaci na pokožku u dětí do 12 let je možné přípravek aplikovat maximálně 1 x denně. U dětí starších 12 let a dospělých je možné přípravek aplikovat maximálně 2 x denně. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Při podráždění kůže přerušte používání. Přípravek není určen pro průmyslové použití a profesionální uživatele. U dětí neaplikujte přípravek přímo na ruce. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými materiály, lakovanými povrchy a plasty. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Produkt je dostatečně účinný na komáry a klíšťata minimálně po dobu 4 hodin.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C. Skladujte mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

DEET 25%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073445