0
K pokladně

Pampers Premium Care vel. 4 (9-14kg)

174 ks
Doporučená cena
1 499,00 Kč
999,00 Kč 5,74 Kč/ks

Značka: Pampers

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Aby bylo vaše děťátko spokojené, potřebuje se cítit v suchu. Plenky PAMPERS řady Pampers Premium Care, klasického typu, nebudou miminku překážet a zajistí mu potřebný komfort. Dvojitá absorpční vrstva zanechá pokožku vždy suchou. S elastickém pásem padnou jako ulité. S praktickým zapínáním na suchý zip. 

Velikost nabízené varianty je 4, vhodná pro děti od 9 do 14 kg. Elastický pás přispívá k maximálnímu pohodlí. 

V balení obdržíte 174 ks plen.


O značce

Značka Pampers vyrábí dětské plenky a vlhčené ubrousky, které jsou vítaným pomocníkem u přebalování. V mžiku s nimi očistíte špinavý zadeček a šup s nimi do koše. Pampers si v průběhu let vybudovaly stabilní postavení v oblasti péče o dítě nejen jako prodejce plenek, ale také jako partner ve vzdělávaní a předávání zkušeností.

Plenky Pampers neusínají na vavřínech a rok od roku se zlepšují. Odvádí vlhkost pryč od pokožky pořád rychleji, jejich tvar se dokonale přizpůsobí zadečku každého dítka, a všechno spolehlivě zůstane tam, kde má. 

 

     


 

Adresa dodavatele
Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073275