0
K pokladně

Lactovit Lactourea Oleo Sprchový gel

500 ml
Běžná cena
114,90 Kč 229,80 Kč/l

Značka: Lactovit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Sprchový gel s technologií Protein calcium, komplexem Lactourea a kolagenem zpevňuje a vyhlazuje pokožku, která je tak jemnější, hladší a mladší již po 10 dnech používání. 

Doporučuje se na suchou až extra suchou či matnou pokožku.


O značce

V roce 1999 Lactovit způsobil revoluci v oblasti hygieny těla a osobní péče představením prvního sprchového gelu s blahodárnými vlastnostmi a účinky mléka. Díky kultovnímu obalu designu se značka stala uznávaným odborníkem v péči o pokožku pro celou rodinu průkopníkem ve využití přínosných vlastností mléka v péči o tělo a zároveň prosadila jasné inovativní poselství: výživa pokožky.

Od té doby Lactovit doprovází mnoho rodin při jejich každodenních rutinách a svými výrobky jim poskytuje výživu, péči a kvalitu. V současné době je Lactovit ve světě přítomen v milionech domácností prostřednictvím svých nejznámějších výrobků, ale také prostřednictvím svých velmi inovativních řešení, která pomáhají zlepšovat každodenní život celé rodiny.

Lactovit je na trhu v České republice od roku 2013, a i zde si od té doby získal mnoho příznivců a pečuje a vyživuje pokožku mnoha rodin díky unikátním vlastnostem mléka.


 

Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. Sídlo společnosti: Průmyslová 1472/11 PSČ 10200 Praha 10, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladování při teplotě 5°-25°C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua (water), Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Urea, Glycerin, Hydrolyzed collagen, Milk extract, Propylene glycol, Potassium lactate, Tocopherol, Helianthus annuus (sunflower) seed oil, Lactic acid, Parfum (fragrance), Styrene / acrylates copolymer, Propanediol, Lecithin, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Tetrasodium glutamate diacetate, Limonene, Linalool, Hexyl cinnamal

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073237