0
K pokladně

Air Wick Active Fresh Náplň na vodní bázi do automatického difuzéru Vůně Mořského vánku

228 ml
Běžná cena
199,90 Kč 876,75 Kč/l

Značka: Air Wick

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Air Wick Active Fresh uvolňuje dávky nepřetržité svěží vůně, takže Váš domov vždy přívětivě voní. Stačí nastavit osvěžovač vzduchu na Vaši preferovanou intenzitu vůně. Při nízkém nastavení provoní Váš domov až na 70 dní.

Představujeme Air Wick Active Fresh - první neaerosolový automatický osvěžovač vzduchu. Užijte si okouzlující vůně s přírodními esenciálními oleji. Obohaceno o molekuly neutralizující zápach, které se účinně vypořádají s nepříjemnými pachy. Složení na vodní bázi je výsledkem promyšleného výběru přísad: bez ftalátů, hnacích plynů a barviv. Pro domov plný svěží a příjemné vůně.

Používejte pouze do automatického difuzéru Air Wick Active Fresh

Vlastnosti

  • Nepřetržité automatické uvolňování vůně pro svěží a příjemný domov
  • Skvělá vůně s přírodním esenciálním olejem
  • Neobsahuje ftaláty, hnací plyny a barviva
  • Kontrola intenzity vůně díky nastavení frekvence
  • Pro extra zvýšení svěžesti stiskněte horní část zařízení
  • Láhev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu
  • Recyklovatelná láhev
  • Pumpičku nelze recyklovat
  • Neutralizuje nepříjemné pachy po dobu až 70 dnů
  • Pumpičku nelze recyklovat


Použití

1. Používejte pouze do automatického difuzéru Air Wick Active Fresh.
2. Umístěte zařízení nad úroveň očí (nejméně 2 metry od podlahy). 
3. Mějte difuzér natočený směrem od Vaší tváře po celou dobu jeho používání. 
4. Používejte pouze nenabíjecí alkalické baterie. 
5. Zkontrolujte, zda jsou baterie správně vloženy dle orientace (+) a (-). Pokud baterie vytékají, okamžitě je vyjměte a s nimi i vyteklý materiál. Baterie také vyjměte, pokud zařízení po delší dobu nepoužíváte. 
6. Jste-li pryč déle než týden, zařízení vypněte."


O značce

Každý má svůj jedinečný příběh vůně – včetně Air Wick®. Ten náš začal v roce 1943, kdy jsme začali nabízet naše domácí vonné výrobky ve Spojených státech. Jak se slovo šířilo a poptávka po našich prémiových vůních rostla rozšířili jsme se v roce 1953 s cílem dosáhnout do domů v Evropě, Kanadě a Austrálii.

V současné době jsou produkty Air Wick® k dispozici ve více než 60 zemích světa. Nabízíme široký sortiment řešení domácích vůní, včetně elektrického přístroje, Freshmatic® pokojových sprejů, vonných svíček, pokojové spreje, a dalších přenosných osvěžovačů vzduchu a vůní Sphere tekutých difuzérů. Naše domácí vůně jsou stejně rozmanité, od květinových, ovocných a gurmánských vůní po ložní prádlo, levanduli, citrusy a další.

S Air Wick® výrobky domácí vůně si můžete být jisti, že váš domov je vždy čerstvý, lákavý, a je odrazem vaší osobnosti. Ať už chcete vůni, která vás vezme pryč, nebo vás vnese domů, jste si jisti, že najdete perfektní vůně u Air Wick®.

 


 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
RB (hygien Home) Czech Republic, spol. s.r.o, Vinohradská 2828/151, Atrium Flora, Budova B, 130000 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1072693