0
K pokladně

Teekanne Black Label Lemon

20 ks

Nakupte více za méně

Běžná cena
38,90 Kč 1,94 Kč/ks

Značka: Teekanne

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Teekanne BLACK LABEL LEMON  -  černý čaj se svěží chutí citrónu.

Lahodná čajová specialita je exklusivní směsí černých čajů doplněna o pravou citrónovou šťávu. Užijte si tento silný černý čaj s ovocnou citrónovou příchutí. Ručně sbírané čajové lístky na těch nejlepších plantážích v jedné z nejdůležitějších oblastí pěstování čaje Assam v jihovýchodní Himaláji, nabízí vysoce kvalitní černý čaj se svěží chutí citrónu.

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Známé čaje Teekanne přináší na trh německý rodinný podnik stejného jména. Ten patří mezi světovou špičku ve svém oboru a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků. Jde o jednu z nejstarších německých značek, které stále najdeme na pultech obchodů. Vznikla v roce 1882 v Drážďanech. Název Teekanne je německý výraz pro čajovou konvici.

 

 

Návod k přípravě
Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 3-5 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle Vaší chuti.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Černý čaj, koncentrát citrónové šťávy (15%).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1071986