0
K pokladně

Bellinda Punčochové kalhoty s lycrou almond 20 DEN vel. L

Běžná cena
199,90 Kč 199,90 Kč/ks

Značka: Bellinda

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

LIKE SECOND SKIN 20, SVĚTLE TĚLOVÉ, VEL. L

• Inovující punčochové kalhoty 20 DEN s velmi pohodlným lemem v pase pro pocit druhé kůže
• Zesílený sed, perfektně sedí bez rolování, klínek, zesílená špička.

O značce

Firmu Bellinda založili v roce 1950 Fred Vatter a Dr. Otto Palme jako značku pro punčochové zboží. Název Bellinda pochází z výrazu „Bella Linda”, což je latinský překlad názvu severočeského města Krásná Lípa, kde Josef Heinrich Vatter založil již v roce 1882 závod na výrobu punčochového zboží.


Od roku 1991 je Bellinda také ve střední a východní Evropě, nejdůležitějšími trhy jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Značka Bellinda dnes kromě punčochového zboží nabízí širokou kolekci dámského a pánského spodního prádla a vysoce kvalitní ponožky. První kolekce spodního prádla byla představena v roce 2000 a velice rychle se stala nedílnou součástí značky. Od roku 2015 je nově pánské prádlo pod samostatnou značkou Bellinda MEN. Každý rok Bellinda přichází s inovativními produkty např. úspěšná řada hubnoucího prádla Active Slimmer, punčochové kalhoty BB cream, Ecosmart řada z bio bavlny apod. V roce 2015 se Bellinda stala součástí americké společnosti Hanes Brands Inc., kam patří i další světové značky - DIM, Playtex, Wonderbra, Nur Die a Lovable. 

 

Adresa dodavatele
Hanes Czech Republic, s.r.o.. K Třešňovce 247 533 75 Dolní Ředice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

89% polyamid, 11% elastan

Charakteristika

Dámské velikosti L

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071884