0
K pokladně

Persil Prací kapsle Power Caps Universal

66 ks
Doporučená cena
629,90 Kč
539,90 Kč 8,18 Kč/ks

Značka: Persil

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Kapsle na praní pro perfektní výsledek se složením z 92 % biologicky rozložitelných látek**

Kapsle na praní Persil Power Caps s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí proti odolným skvrnám. Prací prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejmenší molekuly špíny pro dokonalý výsledek a zářivě čisté oblečení. Dopřejte si dokonalou čistotu a dlouhotrvající svěžest Persil. Persil Power Caps jsou účinné i při praní na nízké teploty, už od 20 °C. Pro čistější svět jsou prací kapsle dodávány ve recyklovatelném obalu.

Chrání nejen oblečení, ale i planetu. Složení pracího gelu v kapslích obsahuje 92 %** biologicky rozložitelných složek. Navíc je efektivní i při praní již od 20°C, a napomáhá nám tak šetřit energii.

Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Naše oddanost řemeslu z nás udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě. Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Naše oddanost řemeslu z nás udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Výhody produktu

  • Perfektní čistota i při nízkých teplotách (20 - 95°C)
  • Účinné odstranění skvrn
  • Dlouhotrvající svěžest
  • 92 % biologicky rozložitelných složek**
  • Recyklovatelný obal

*V zavřené skříni
**Týká se organických složek, podle OECD 301/302.


O značce

Vše začalo v roce 1907, kdy provedli chemici společnosti Henkel revoluční změnu v procesu praní. Připravili směs křemičitanu sodného s perborátem sodným, která při vyváření prádla uvolňovala drobné bubliny kyslíku. Tato kombinace, na rozdíl od chlóru, který byl do té doby používán, bělila prádlo obzvlášť šetrným způsobem a nezanechávala žádný zápach. A nejen to: osvobodila ženy v domácnosti od vyčerpávajícího a časově náročného drhnutí, míchání a klepání prádla. První "samočinný"" prací prostředek byl na světě: Persil. Své jméno získal podle svých nejdůležitějších složek: perborátu a silikátu.

Společnost a potřeby se mění, stejně tak jako požadavky na výkonnost našich produktů. Inovace a kontinuita jsou ústředním bodem marketinové strategie značky Persil. Nové produkty musí mít v nabídce smysl. Vyzkoušené a testované výrobky pečlivě přizpůsobujeme novým požadavkům, abychom učinili praní jednodušší a zlepšili kvalitu života.

 

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
HENKEL ČR, spol. s r.o. Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 13, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

15 - 30 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky; 5 - 15 % mýdlo; < 5 % fosfonáty; optické rozjasňovače, enzymy, parfém (Geraniol, Linalool)
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071720