0
K pokladně

Captain Kombucha BIO Zero Originál

400 ml
Běžná cena
64,90 Kč 162,25 Kč/l

Značka: Captain Kombucha

Země původu:
Portugalsko
Popis produktu

Jemně perlivý fermentovaný bio nápoj ze zeleného čaje. 

 O značce 

Captain Kombucha je delikátní bio bublinkový nápoj, který se ručně vyrábí v Portugalsku a Španělsku. Každá lahev je vyrobená výhradně z BIO certifikovaných surovin a fermentovaná speciálnimi Captain Kombucha kulturami. Produkty pocházejí z ekologického zemědělství, použitá voda je filtrovaná.

 

 

Skladovací podmínky
Důležité: Nikdy neprotřepávejte. Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 281 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 263 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní bergamotové aroma 0,19 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans. * Během fermentace je vyloučen veškerý cukr. 
 

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 0 kJ
Energetická hodnota 0 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl < 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071618