Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Colgate Whitening zubní pasta

75 ml
Běžná cena
49,90 Kč 665,33 Kč/l

Značka: Colgate

Země původu:
Čína
Popis produktu

Zubní pasta Colgate Whitening pomáhá obnovit přirozenou bělost Vašich zubů. 

Tato zubní pasta byla vyvinuta na základě dlouhodobých vědeckých zkušeností společnosti Colgate. 

Je vhodná pro každodenní používání.

Zajímavost

Čištění zubů hned po jídle může být škodlivé. V ústech totiž dočasně klesne hladina pH, což znamená, že kyseliny v zubním plaku pronikají do zubní skloviny. V tu chvíli je sklovina náchylná a zubní kartáček ji může narušit. Proto se doporučuje s čištěním počkat až třicet minut po jídle. Ideální frekvence čištění zubů je dvakrát denně.

O značce

Značka Colgate je synonymem pro kvalitní výrobky k péči o ústní hygienu. Historie této společnosti sahá až do roku 1806. V roce 1873 pak značka na trh uvedla svou první zubní pastu a nyní je Colgate jednou z nejznámějších značek na světě a prostřednictvím svých výrobků pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní milionů lidí.

 

 

Adresa dodavatele
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. Sídlo: Steinerova 604
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Calcium carbonate Aqua Sorbitol Sodium lauryl sulfate Hydrated silica Aroma Sodium monofluorophosphate Cellulose gum Magnesium aluminum silicate Sodium carbonate Benzyl alcohol Sodium saccharin Sodium bicarbonate Cinnamal Eugenol Limonene Obsahuje monofluorofosforečnan sodný 1.1% w/w (1450 ppmF¯)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071519