0
K pokladně

Mixit Müsli classic - Ovocný mix

280 g
Běžná cena
134,90 Kč 481,79 Kč/kg

Značka: Mixit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Je tu nová řada produktů od Mixit! Seznamte se s müsli classic, které si vás získá bohatou chutí, ekologickou papírovou krabičkou a výhodnou cenou. Jak je to možné? Müsli classic je namixované jen z několika oblíbených surovin, ale vždy v poctivém množství. Kdo dává přednost jednoduchosti, bude jednoduše classic.

Plná hrst mrazem sušených jahod, rybízu a rozinek a navrch mandle. To je jednoduše klasika! Když se přidají křehké ovesné lupínky a křupavé corn flaky bez, vznikne nové müsli classic: ovocný mix. Snídejte jednoduše a skvěle.

  • 17 % ovoce
  • 8 % mandlí 
  • Bez přidaného cukru a pochutnají si i vegani

Fotografie je pouze ilustrační.

O značce 

Za fenoménem Mixit stojí mladí muži Tomáš a Martin, někdejší spolužáci ekonomie z vysoké školy, kteří se nedlouho po promoci sešli nad myšlenkou vzniku projektu, který by na českém trhu chyběl a přinášel zákazníkovi opravdový užitek.

Od první chvíle se snaží o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních surovin, jejichž výběr trval téměř rok, chceme dopřát i zábavu či zážitek.

Usilují, aby zákazníka bavilo si namíchat vlastní mix, těšil se na objednávku, aby ho zaujal obal a především - aby chutnalo a rád se pak vrátil.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujete v suchu a chraňte před teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 196 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 173 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ovesné lupínky 45 %, kukuřičné lupínky 30 % (kukuřičná mouka 87 %, ječmenný sladový extrakt, jedlá sůl), sušená meruňka 10 % (meruňka 97 %, rýžová mouka 3 %), plátky mandlí 8 %, lyofilizované jahody 4 %, lyofilizovaný červený rybíz 3 %

Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, mléka, arašídů, sezamu, sóji a části skořápek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1571 kJ
Energetická hodnota 375.3 kcal
Tuky 7.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 64 g
Z toho cukry 11 g
Vláknina 8.4 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 0.61 g

Alergeny

Lepek Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071233