0
K pokladně

Lindt Lindor vajíčka

90 g
Původní cena
99,90 Kč
39,90 Kč 443,33 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Německo
Popis produktu

Velikonoční čokoládová vajíčka.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a při teplotě 15-20 °C
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 99 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 99 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, laktóza, sušené odstředěné mléko, bezvodý mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aromata. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2534 kJ
Energetická hodnota 610 kcal
Tuky 45 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 34 g
Sacharidy 45 g
Z toho cukry 45 g
Bílkoviny 5.1 g
Sůl 0.14 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070493