0
K pokladně

Lindt Gold Bunny Milk

50 g
Původní cena
79,90 Kč
19,90 Kč 398,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Německo
Popis produktu

Velikonoční zajíc z mléčné čokolády Lindt.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

 

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a při teplotě 15-20 °C
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 219 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 219 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

 Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, laktóza, sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2272 kJ
Energetická hodnota 544 kcal
Tuky 32 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 54 g
Bílkoviny 7.2 g
Sůl 0.32 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070485