0
K pokladně

Expert Club Červené nealkoholické víno

750 ml
Běžná cena
199,90 Kč 266,53 Kč/l

Značka: Expert Club

Země původu:
Francie
Popis produktu

Nealkoholické víno s jemnou tříslovinou a vůní koření a kouře. K tomuto vínu se hodí divoká drůbež, uzeniny a zralé sýry.

O značce

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Adresa dodavatele
DELMART, U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a po otevření rychle spotřebujte. Podávejte při teplotě 16 - 18°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Dealkoholizované červené víno z Francie (obsahuje SIŘIČITANY), aromata, stabilizátor: arabská guma, konzervanty: SIŘIČITANY a sorban draselný, antioxidant: kyselina askorbová. Obsah alkoholu <0,5 %.

Obsah alkoholu
0,5 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1070027