0
K pokladně

Authentic Jahody v čokoládě

80 g
Akční cena 66,90 Kč
od 3 ks
74,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
99,90 Kč 1 248,75 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Sypaný ovocný čaj aromatizovaný
Popis produktu
Pastva pro všechny smysly
 
Jahody v čokoládě jsou neskutečná dobrota, která se stala inspirací při tvorbě této ovocné čajové směsi. Nechte se rozmazlovat ovocným čajem s ibiškem a podmanivou chutí jahod v čokoládě.

Příprava

Čaj zalejte vroucí vodou v poměru 18 g (cca 5 zarovnaných čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 6 minut louhovat. Poté přeceďte.

Rozložitelný obal

Obal čajů je 100% rozložitelný. Ekologické balení našich produktů je pro nás prioritou a u sypaných čajů tomu není jinak. Vhodný a zároveň ekologicky šetrný materiál jsme hledali poměrně dlouho, ale nakonec se zadařilo! Praktické doypackové sáčky se zipovým uzávěrem jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné i v domácích podmínkách. Ačkoliv se čaj díky zipu dá skladovat i přímo v sáčku, doporučujeme ho po otevření přesypat do hermeticky uzavíratelné nádoby.  

Garant kvality

Jiří Olšák: „Kvalitní produkty a dobré vztahy jsou naším šálkem čaje.“

Jiří Olšák je výkonným ředitelem firmy Oxalis. Pokud si představujete, že při svém povolání sedí celý den v kanceláři, jste na omylu. Pan Olšák se jakožto milovník dobrých čajů rád podílí na všech procesech, od výběru produktů a jejich komponentů, přes výrobu až po skladování a expedici. Do firmy přináší myšlenky, které ji posouvají vpřed, ať už se jedná o nové technologické procesy a moderní vybavení nebo ekologický přístup k životnímu prostředí.

O výrobci 

Oxalis – je libo šálek prémiového čaje s příběhem?

Na počátku byla vášeň pro kvalitní sypaný čaj. Malá rodinná firma, která se v roce 1993 zrodila z čisté lásky k sypanému čaji, se za čtvrtstoletí rozrostla v renomovaného dovozce a zpracovatele sypaných čajů.

Z čajové zahrady přímo do vašeho šálku

Čaje nakupuje výhradně formou direct trade, tedy přímo od pěstitelů. Ve firmě Oxalis dobře ví, že pěstovat se musí i dobré vztahy, a tak své obchodní partnery pravidelně navštěvují a podporují v podnikání prostřednictvím vyšších odběrů, férových cen a sdílení znalostí.

Pro kompromisy není prostor

Postupem času si v Oxalis na kvalitu i chuť čajů vybudovali náročné požadavky. Aby se produkt dostal do jejich nabídky, musí projít přísným procesem degustací, diskuzí, telefonátů s dodavateli a také laboratorních testů, při kterých se kontroluje obsah pesticidů a těžkých kovů. Vy si tak můžete být jistí, že váš šálek obsahuje skutečně kvalitní a zdravotně nezávadný čaj plný báječné chuti.

Unikátní čajové směsi

Firmu Oxalis zřejmě znáte díky jejich širokému výběru originálních čajových směsí. Ty vznikají v rukou šikovných degustátorů a specialistů tady v Česku, v sídle firmy ve Slušovicích. Základem každé směsi je kvalitní čistý čaj, do kterého jsou následně přimíchány další komponenty – sušené ovoce, bylinky či koření. Výsledkem tohoto procesu je neodolatelná směs plná barev, chutí a vůní.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Chraňte před přímým světlem a teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 202 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 187 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rozinky (rozinky, slunečnicový olej), bezinky, papája (papája, cukr), ibišek, šípek, kakaová jádra, aroma, mléčná čokoláda (2,2%) (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor SÓJOVÉ lecitiny, vanilin), černý rybíz, jahody (1,8%). Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068734