Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Authentic Chorizo krájené

100 g
Běžná cena
48,50 Kč 485,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika
Zákonný název
Masný výrobek fermentovaný, trvanlivý
Popis produktu

Čorízo v prémiové kvalitě z naší Sušárny Authentic.

Podlehněte pikantnímu salámu chorizo vyrobenému dle původní španělské receptury z kvalitního vepřového. Opravdu se na něm nešetřilo – obsahuje 95 % vepřového masa

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny. 

 


Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 20 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 95%, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), konzervant dusitan sodný, koření, dextróza, stabilizátory difosforečnany, startovací BIO kultury, zvýrazňovač chuti glutaman sodný, antioxidant kyselina askorbová.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1848 kJ
Energetická hodnota 446 kcal
Tuky 38 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 0.4 g
Z toho cukry 0.2 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 3.7 g

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068297