0
K pokladně

Authentic Pečená šunka od kosti krájená nejvyšší jakosti (96% masa)

100 g
Akční cena 37,90 Kč
od 3 ks
40,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 479,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Belgie
Zákonný název
Masný výrobek tepelně opracovaný
Popis produktu

Pečená šunka od kosti nejvyšší jakosti nakrájená na plátky, vyrobená z vybraných partií kvalitní vepřové kýty.

Mimořádnost této šunky spočívá v naprosto odlišném technologické postupů výroby. Vyzrálé maso se naloží na několik dnů do voňavého láku a spolu s kořením pak tato šunka postupně zraje. 

Jak již název šunky napovídá, tato šunka není jako běžné šunky jen vařená nebo uzená. Šunka je pečená – GRILOVANÁ.
Právě při velmi vysoké teplotě dojde při grilování k tzv. denaturaci bílkovin – mírnému opálení povrchu kůže šunky. Tento náročný způsob tepelného zpracování pak šunce propůjčí neopakovatelnou charakteristickou chuť a vůni krásně pečeného masa. Aby se chuť a vůně výrobku co nejdéle zachovaly, musí po upečení dojit k velmi rychlému vychlazení a následnému zabalení šunky do vakuového sáčku. Díky tomuto postupu je výrobek nejen vynikající ale zachovává si dlouho svůj charakter a také trvanlivost.

Tip na vychutnání

Šunka od kosti poslouží jako chutný předkrm, je vhodná do obložených mís i do sendvičů. Skvěle chutná jak studená, tak regenerovaná na páře.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny. 

 


Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 10 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta s kůží 96 %, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), konzervant dusitan sodný ,koření, stabilizátory difosforečnany, glukózový sirup, antioxidant askorban sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 992 kJ
Energetická hodnota 237 kcal
Tuky 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6.1 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 2.5 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 95% a více

Země

Země provenience Belgie

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068294