0
K pokladně

Authentic Divočák karé krájené

80 g
Akční cena 82,90 Kč
od 3 ks
87,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
103,50 Kč 1 293,75 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika
Zákonný název
Masný výrobek fermentovaný, trvanlivý
Popis produktu

Hříšně dobré karé z divočáka v prémiové kvalitě z naší Sušárny Authentic.

Dopřejte si voňavou delikatesu z hřbetu divočáka, který zraje pod ušlechtilou plísní. Její stopa vytváří spolu s přírodním kořením a jemným zauzením jedinečné aroma, které si vás obtočí kolem prstu. Na našem karé jsme nešetřili - na výrobu 100 kg se používá 160 kg masa.

Dlouhodobým zráním a sušením dojde k mimořádné harmonii chutí výrobku se stopou tymiánu, anýzu, vavřínu, skořice, jalovce, česneku a jemným zauzením bukovým dřevem.

 

Pršut, to je víc než šunka...

Pršut neboli pršuto či prosciutto, to je světoznámý druh italské sušené šunky, který si vás omotá kolem prstu. Připravuje se z vybrané svalové partie, která se nejprve očistí a zbaví kůže, šlach a přebytečného tuku. Pak se nakládá do soli nebo směsi soli a koření na několik týdnů až měsíců. Po naložení se očistí a suší se za různých podmínek několik měsíců až let. Postupným sušením se ztrácí voda, a tím se výrazně zvyšuje trvanlivost výrobku. S časem a zráním se zvyšuje intenzita přírodního aroma masa.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny. 

 


Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kotleta z prasete divokého 95%, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), koření , dextróza, konzervant dusitan sodný, antioxidant askorban sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 753 kJ
Energetická hodnota 178 kcal
Tuky 5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 32 g
Sůl 5.5 g

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068308