0
K pokladně

Authentic Hovězí maso v pepři krájené (85% masa)

100 g
Akční cena 42,90 Kč
od 3 ks
45,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
53,50 Kč 535,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Dánsko
Zákonný název
Masný výrobek tepelně opracovaný
Popis produktu

Plátky hovězího uzeného masa v drceném pepři - kombinace, která je prostě dokonalá!

Hovězí ořech obalený do voňavého drceného pepře a následně uzený na bukových štěpkách. Výsledkem je lahodná hovězí šunka (85 % hovězího masa) připomínající oblíbené pastrami. 

Tip na vychutnání

Hovězí maso v pepři je svou chutí velmi charakteristické a své oblibě se těší nejen jako součást obložených míst, ale také při výrobě baget a sendvičů.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny. 

 

Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí kýta 85%, voda, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), pepř hrubě mletý 1,5%, konzervant dusitan sodný, zahušťovadlo guma euchema, stabilizátor trifosforečnany, cukr, antioxidant erythorban sodný, regulátor kyselosti síran vápenatý, koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 399 kJ
Energetická hodnota 95 kcal
Tuky 1.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 2.5 g

Země

Země provenience Dánsko

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068304