0
K pokladně

Authentic Šunka od kosti krájená nejvyšší jakosti (96% masa)

100 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
44,90 Kč 449,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Belgie
Zákonný název
Masný výrobek tepelně opracovaný
Popis produktu

Jemně zauzená a šťavnatá šunka od kosti nejvyšší jakosti nakrájená na plátky.

Šunka od kosti je šunkou nejvyšší jakosti, vyznačující se mimořádnou chutí, šťavnatostí a tvarem. Tyto vlastnosti získává díky mimořádnému pracovnímu postupu – celá kýta se naloží do slaného, kořeněného láku, kde dozrává několik dnů. Následně vaří a udí stále vcelku i s kůží. Díky tomuto postupu z masa neunikne ani kapka šťávy. Naopak, zůstane v něm a vytvoří jemný aspik. Nakonec se šunka zvolna udí na bukovém dřevu, které jí propůjčí lahodné aroma.

Tip na vychutnání

Šunka od kosti poslouží jako chutný předkrm, je vhodná do obložených mís i do sendvičů. Skvěle chutná jak studená, tak regenerovaná na páře.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny. 

 


Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 13 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta s kůží 96 %, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), konzervant dusitan sodný ,koření, stabilizátory difosforečnany, glukózový sirup, antioxidant askorban sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 932 kJ
Energetická hodnota 223 kcal
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.7 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 2.3 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 95% a více

Země

Země provenience Belgie

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1068295