0
K pokladně

Authentic Zelný salát s jogurtem

150 g
Akční cena 17,90 Kč
od 3 ks
19,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
22,90 Kč 152,67 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Náš zelný salát je hvězda slavnostního pohoštění. Kombinace čerstvého hlávkového zelí, sterilované mrkve a bílého jogurtu dodá sváteční tabuli jiskru, která vaše hosty dostane. Zvlášť, když ji doplníte křupavými bagetkami. 

O DODAVATELI

Lahůdky – Palma, spol. s r.o.

Rodinná firma s tradicí od roku 1993, kterou založili bratři Říhové, již zde dodnes působí. Jejich specializací jsou lahůdky a obložené pečivo. Od roku 2019 vyrábí firma také rostlinné produkty pod značkou Vitall. Sečteno a podtrženo, pochutnáte si jak na masitých specialitách, tak i na rostlinných veganských dobrotách. O to se dennodenně stará bezmála 100 pracovníků, kteří jsou srdcem Lahůdek Palma.

Pečlivý výběr surovin a jejich dodavatelů, vysoká kvalita, přísné hygienické normy, velké nároky a požadavky na nejrůznější certifikace – to je filosofie této značky. Zachovávají si tradiční postupyruční výrobu a chuťové náhražky jsou zde zcela zapovězené. Díky tomu oceníte vskutku poctivou chuť těchto tradičních delikates.  

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte od +1 do +7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 5 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelí bílé 60 %, majonéza [řepkový olej, voda, modifikované škroby, VAJEČNÝ žloutek sušený, stabilizátory (guma guar, xanthan), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl], JOGURT bílý 10 %, sterilovaná mrkev, cukr, jedlá sůl, ocet kvasný lihový, antioxidanty (kyselina citronová, kyselina askorbová, octan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 466 kJ
Energetická hodnota 112 kcal
Tuky 8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 7.8 g
Z toho cukry 4.2 g
Bílkoviny 2.2 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068021