0
K pokladně

Corega Čisticí tablety Pro Cleanser Orthodontics Clean & Fresh

30 ks
Běžná cena
144,90 Kč 4,83 Kč/ks

Značka: Corega

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Corega Čisticí tablety Pro Cleanser Orthodontics Clean & Fresh

Pro každodenní hygienickou péči o ortodontické pomůcky a rovnátka použijte Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety. Jemné a neabrazivní složení ničí 99,9 %* bakterií a pomáhá odstranit skvrny a nežádoucí zabarvení. Technologie Crystal Clear pomůže udržet vaši ortodontickou pomůcku (zubní náhradu, protézu, rovnátka atd.) čistou a průhlednou. Abyste se mohli na svět usmívat s jistotou.

Použití

Vložte jednu tabletu Corega do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření ortodontické pomůcky. Namáčejte 3–5 minut. Pro dosažení lepšího výsledku dočistěte ortodontickou pomůcku roztokem za pomoci měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte. Pomůcku dobře opláchněte pod tekoucí vodou.

O značce

COREGA nabízí produkty péče o zubní náhrady zaměřené na zvýšení pohodlí a správnou hygienu dutiny ústní u lidí, kteří nosí úplné nebo částečné zubní náhrady.

Řada fixačních krémů na zubní náhrady je navržena tak, aby zajistila, pomocí pevného držení po celý den, přilnutí Vaší zubní náhrady a zvýšení pohodlí při jejím nošení. Tím pomáhá zvyšovat důvěru a jistotu nezbytnou pro bezstarostný život.

COREGA čistící tablety na zubní náhrady jsou určeny k tomu, aby udržovaly Vaši zubní náhradu čistou a svěží každý den.

Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

 

Adresa dodavatele
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o., Steinerova 604, 149 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Sodium Nitrite, CI 42090, CI 73015.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068002