0
K pokladně

Sunar Cool ovocná kapsička banán, meruňka, jogurt 12m+

110 g
Běžná cena
31,90 Kč 290,00 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Sunar Cool kapsička pro větší děti s obsahem ovoce a jogurtu skvěle zasytí a doplní vitaminy. Neobsahuje přidaný cukr.

Vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Větší balení a pestrobarevný mix banánu a meruňky s jogurtem zasytí všechny aktivní děti a dodá jim potřebnou energii pro jejich další dobrodružství. Kapsička neobsahuje žádný přidaný cukr, barviva ani konzervační látky

Přesnídávka vhodná jako svačinka na doma, na cesty nebo jen na výpravu na hřiště za domem. Prostě vždy po ruce, když vašemu dítěti vyhládne. 

  • Přirozený zdroj energie - kombinace ovoce a jogurtu je ideální na zahnání malého hladu a doplnění energie v průběhu dne
  • Unikátní kombinace chutí - zajímavé kombinace ovoce zaručí, že kapsička chutná i nejnáročnější mlsounům
  • Bez přídavku cukrů - přirozeně sladké díky obsahu vyzrálého šťavnatého ovoce


Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Odstraňte uzávěr a podávejte. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšená NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů. Do Sunaru jsou přidávány vitaminy a minerální látky.

 

     

 

Adresa dodavatele
HERO CZECH s.r.o., Radlická 751/113e, 158 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Baleno v ochranné atmosféře.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 266 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 266 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Banánové pyré 40 %, meruňkové pyré 28 %, jogurt 20 %, mrkvové pyré 4 %, kukuřičný škrob, citrónová šťava z koncentrátu, vitamín C.

 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 344 kJ
Energetická hodnota 81 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 13 g
Vláknina 1.2 g
Bílkoviny 1.5 g
Sůl 0.03 g

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067533