0
K pokladně

Chabrior Ovocný koláč

300 g
Běžná cena
89,90 Kč 299,67 Kč/kg

Značka: Chabrior

Země původu:
Francie
Zákonný název
Jemné pečivo s kandovaným ovocem
Popis produktu

Ovocný koláč pro každou příležitost.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 51 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 47 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka 21%, celá VEJCE, rozinky 15% (hrozny, řepkový olej), cukr, kandované třešně 13,5% (třešně, glukózo-fruktózový sirup, barvivo: antokyany, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látka: OXID SIŘIČITÝ), řepkový olej, kandovaná pomerančová kůra 4,5% (pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervační látka: oxid SIŘIČITÝ), voda, stabilizátor: glycerol, glukózový sirup, macerované hrozny 1,5% [rozinky (hrozny, řepkový olej), rum, nálev ze sladké pomerančové kůry], sůl, prášky do pečiva (obsahují PŠENICI): difosfosforečnany, uhličitany sodný, přírodní pomerančové aroma, přírodní vanilkové aroma (obsahuje alkohol), emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, zahušťovadlo: xanthanová guma, přírodní barva: kurkumin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1519 kJ
Energetická hodnota 362 kcal
Tuky 12.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 33.6 g
Bílkoviny 4.7 g
Sůl 0.64 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1066343