0
K pokladně

Chabrior Sušenky s čokoládou a karamelem

120 g
Běžná cena
59,90 Kč 499,17 Kč/kg

Značka: Chabrior

Země původu:
Francie
Zákonný název
Sušenky s mléčnou čokoládou a karamelem
Popis produktu

Polomáčené sušenky jsou perfektním partnerem pro všechny, kdo mají rádi chuť mléčné čokolády zjemněnou lahodnou sušenkou.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 138 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 138 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉČNÁ čokoláda 40 % (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, kakaová hmota, LAKTÓZA, MLÉČNÝ tuk, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma), PŠENIČNÁ mouka 26 %, karamelová náplň 22,5 % (glukózový sirup, cukr, slazené kondenzované MLÉKO, rostlinný tuk: palmový, palmojádrový, voda, sůl, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin, přírodní aroma), cukr, palmový tuk, PŠENIČNÝ škrob, prášek do pečiva: uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany, sušené odstředěné MLÉKO, sůl. Může obsahovat stopy LEPKU, VAJEC, SÓJI, ARAŠIDŮ a dalších SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2018 kJ
Energetická hodnota 482 kcal
Tuky 22.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 62.5 g
Z toho cukry 37.8 g
Bílkoviny 5.7 g
Sůl 0.58 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1066237