0
K pokladně

Stor Svačinový box Tlapková patrola, růžový

Běžná cena
84,90 Kč 84,90 Kč/ks

Značka: Stor

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Designový dětský svačinový box s oblíbenou Tlapkovou patrolou.

Svačinový box je perfektním doplňkem každého malého školáka. Krabička je dostatečně prostorná a vejde se do ní každá svačina. Díky praktickému uzávěru se nic nevysype.

Box není vhodný do mikrovlnné trouby ani myčky na nádobí.

Rozměr: 17,5 x 14,5 x 6,5 cm

O značce

Stor má jeden z nejrozsáhlejších katalogů licencovaného dětského domácího zboží na trhu s desítkami let zkušeností v oblasti produktového designu, vývoje, marketingu a distribuce.

Jsme španělská společnost založená v roce 1969 s cílem navrhovat, vyrábět a distribuovat domácí potřeby. Od 80. let minulého století je velká část našeho katalogu věnována výrobkům zdobeným světoznámými značkami, vyráběnými v licenci. Od té doby máme jasné mezinárodní poslání, které nás vedlo k tomu, že jsme přítomni ve více než 100 zemích na 5 kontinentech.

Mnoho let intenzivní práce nám přineslo stabilní a trvalý růst, který nám umožňuje každý den investovat do nových designů, nových kategorií a licencí a rozšiřovat naši produktovou řadu a naši přítomnost na mezinárodních veletrzích. Tato aktivita nás vedla k otevírání nových poboček v zahraničí a nově i k přestěhování naší centrály do prostor, které jsou modernější a šetrnější k životnímu prostředí.

 

 

Adresa dodavatele
UTC spol. s r.o., Zděbradská 94, 25101 Říčany-Jažlovice, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065445