0
K pokladně

Segafredo Selezione Arabica

250 g
Běžná cena
119,90 Kč 479,60 Kč/kg

Značka: Segafredo

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Mletá káva ze směsi zrn 100% Arabica s ovocými tóny prolínajícími se do ořechového nádechu.

Mletá káva ideální pro přípravu všech druhů kávy.

O značce 

Káva je můj život a život mnoha dalších lidí “- tak své nadšení zdůvodnil zakladatel společnosti Massimo Zanetti. To, co začalo v Bologni v roce 1973, je nyní mezinárodně známá společnost zastoupená ve 110 zemích po celém světě.  Kávu Segafredo si už si můžete dopřát nejen v kavárnách, restauracích, ale také v kanceláři nebo si ji vychutnat doma.

Pro segment HORECA vyvinulo Segafredo vlastní řadu káv „Linea Bar“ určených právě pro tuto skupinu profesionálních baristů. 

Bez ohledu na to, zda dáváte přednost kávě zrnkové nebo kapslové, portfolio produktů Segafredo je rozmanité a je z čeho vybírat. V našem sortimentu rovněž najdete kávu s certifikací BIO, FAIRTRADE A RFA.

Až budete mít chuť na kávu, zajděte si buď do své oblíbené kavárny na kávu Segafredo a nebo se při příští návštěvě supermarketu zastavte v oddělení káv a kupte balení své oblíbené kávy  Segafredo!

 
 
Adresa dodavatele
Segafredo Zanetti CR spo. s r.o., Beranových 65/7070, 199 00 Praha 9
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu
Název a adresa výrobce
Segafredo Zanetti
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mletá káva pražená.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065435