0
K pokladně

Milka Waffelini Coconut oplatka v mléčné čokoládě

31 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
14,90 Kč 480,65 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Křupavá oplatka plněná lahodným kokosovým krémem a kousky kokosu obalená tou nejjemnější čokoládou Milka z alpského mléka.

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-25°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o. Praha 8, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18600
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 156 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 104 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, PŠENIČNÁ mouka, Palmový tuk, Kakaové máslo, Maltodextrin, Sušené odstředěné MLÉKO, PŠENIČNÝ škrob, Kakaová hmota, Sušená SYROVÁTKA (z mléka), MLÉČNÝ tuk, Strouhaný kokos (0,8 %), Bramborový škrob, Emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, E476), Řepkový olej, Jedlá sůl, Aromata, Kypřicí látky (E500, E503)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2217 kJ
Energetická hodnota 530 kcal
Tuky 28 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 63 g
Z toho cukry 38 g
Vláknina 1.6 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 0.21 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065372