0
K pokladně

Milka Waffelini oplatka v mléčné čokoládě

31 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
14,90 Kč 480,65 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Křupavá oplatka plněná lahodnou mléčnou náplní obalená tou nejjemnější čokoládou Milka z alpského mléka.

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-25°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o. Praha 8, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18600
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 234 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 234 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kakaové máslo, laktóza (z MLÉKA), sušené odstředěné MLÉKO, kakaová hmota, PŠENIČNÝ škrob, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ tuk, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, E476), bramborový škrob, řepkový olej, jedlá sůl, kypřicí látky (E500, E503), aromata. MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2186 kJ
Energetická hodnota 522 kcal
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 65 g
Z toho cukry 44 g
Vláknina 1.5 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 0.21 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065380