0
K pokladně

Signal Zubní pasta Karies Schutz

75 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
41,90 Kč 558,67 Kč/l

Značka: Signal

Země původu:
Francie
Popis produktu

Zubní pasta od Signal poskytuje ochranu proti zubnímu kazu pro celou rodinu.

Navíc tato tuba je recyklovatelná a vyžaduje o 13 % méně plastu ve srovnání s předchozím obalem díky naší inovativní technologii.

Zubní pasta Signal Karies Schutz má specialní formulace pro silnější zuby

  • Dlouhotrvající ochrana proti zubnímu kazu
  • Posiluje, chrání a remineralizuje sklovinu
  • Chrání před působením cukerných kyselin

O ZNAČCE

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace je pilířem filosofie značky Signal, která přinesla světu hned několik revolučních produktů a technologií. Základním principem filosofie firmy je poskytnutí špičkové péče o celou rodinu. Portfolio Signal nabízí jak produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Kaolin, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 73360. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1064387