0
K pokladně

Cachet Balotinka zlatá směs 14 bonbonů

200 g
Původní cena
219,00 Kč
189,00 Kč 945,00 Kč/kg

Značka: Cachet

Země původu:
Francie
Zákonný název
Směs bonbonů v hořké, mléčné a bílé čokoládě
Popis produktu

Cachet nabízí milovníkům sladkostí výběr belgických čokolád vyrobených z nejkvalitnějších surovin.

O DODAVATELI

Delmart je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně Delmart vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách Delmart je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.


 

Adresa dodavatele
DELMART, U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu v teplotách 15 - 20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 131 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 96 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový, řepkový), kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY 4,3 %, glukózový sirup, sušená SYROVÁTKA, SMETANA 2,6%, MÁSLO, LAKTÓZA, ovoce 0,6 % [malinové pyré 0,3 %, broskvové pyré, marakujová šťáva, citrónová šťáva z koncentrátu, třešňová šťáva z koncentrátu, prášek z limetkové šťávy (glukózový sirup, koncentrát z limetové šťávy)], emulgulátory (SÓJOVÝ lecitin, mono-a diglyceridy mastných kyselin), kokos 0,5 %, bezvodý MLÉČNÝ tuk, aroma, kakaový prášek, invertní cukr, sušený JOGURT 0,1 %, kondenzované MLÉKO, sůl 0,03 %, regulátory kyselosti: kyselina citrónová, stabilizátory: karagenan, barviva: červená řepa. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě min. 57 %, v mléčné čokoládě min. 31 %, v bílé čokoládě min. 27 %. Obsah mléčné sušiny v mléčné čokoládě min. 18 %, v bílé čokoládě min. 15 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2394 kJ
Energetická hodnota 545 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 53 g
Z toho cukry 50 g
Bílkoviny 3.9 g
Sůl 0.22 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1064215