0
K pokladně

Activia Probiotický jogurt bílý

165 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
25,90 Kč 156,97 Kč/kg

Značka: Activia

Země původu:
Polsko
Zákonný název
Activia probiotický jogurt bílý 165g
Popis produktu

Jemný a krémový jogurt se 4 miliardami probiotik v praktickém balení.

Lahodná Activia bílá obsahuje pouze tyto čtyři ingredience: čerstvé mléko, vápník, 5 druhů jogurtových kultur a 4 miliard aktivních probiotik.

O značce

My v Activii věříme, že to, jak se cítíme, začíná uvnitř. A to, co je uvnitř, se opravdu počítá. V jednoduchosti je krása, proto do našich výrobků přidáváme pouze kvalitní ingredience, ze kterých vznikají produkty v lahodných příchutích a mnoha formátech pro různé příležitosti. Považujeme to za naše poslání a naši kulturu. Activia obsahuje vápník, který při každodenní konzumaci v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu přispívá k normální funkci trávících enzymů. Activia také přináší 4 miliardy důvodů, proč začít svůj den s úsměvem. Jsou to miliardy probiotik, živá a milující směs dobrých bakterií, které přispívají k různorodému složení střevní mikroflóry. Každý produkt Activia pak potřebuje čas, aby dozrál do perfektně hladké a krémové textury, kterou Activia má, a to minimálně 8 hodin. Takto vzniká čistá a lahodná Activia – začíná to uvnitř.

 

 

Adresa dodavatele
Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte od +2°C do +8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 17 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, MLÉČNÉ bílkoviny, jogurtové kultury a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počtu min. 4x 10^9/100 g. Může obsahovat stopy ořechů, lepku a sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 302 kJ
Energetická hodnota 72 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 5.7 g
Z toho cukry 5.7 g
Bílkoviny 4.5 g
Sůl 0.17 g

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063788