0
K pokladně

Prima Pegas Premium Mandle

100 ml
Běžná cena
37,90 Kč 379,00 Kč/l

Značka: Prima

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pegas Almond je jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. 

O výrobci

Protože jsme ryze česká značka, záleží nám na chuti českých spotřebitelů a zůstáváme věrni tradicím. Naše zmrzliny vyrábíme z kvalitních surovin jako jsou tvaroh, smetana, jogurt a čerstvé ovoce. Na výběr a zpracování ingrediencí pečlivě dbáme a při výrobě nepoužíváme žádné rostlinné tuky, vodu ani aromata či barviva. Metodě, kterou při výrobě používáme, se říká litá a její výhodou je mimo jiné to, že se do zmrzliny dostane více surovin a chuť výrobků je tak mnohem plnější než u ostatních zmrzlin. Spolu s láskou, se kterou naše zmrzliny vyrábíme vzniká neobyčejná kombinace chuťových zážitků.

Přestože v naší nabídce naleznete mnoho stálic, které máte rádi již mnoho let, každoročně rozšiřujeme nabídku a snažíme se vás překvapit ještě chutnějšími novinkami.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě mínus 18 °C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléčná čokoláda min. 30 % (cukr, kakaové máslo*, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota*, kokosový tuk, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt), rekonstituované mléko (voda, sušené odstředěné mléko), smetana 24 %, cukr, sekané mandle min. 5 %, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátory: karubin, guma guar, aroma, barvivo: karoteny, mleté vanilkové lusky. Může obsahovat stopy sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1410 kJ
Energetická hodnota 336 kcal
Tuky 24.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16.5 g
Sacharidy 25.7 g
Z toho cukry 25.4 g
Bílkoviny 4.6 g
Sůl 0.16 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006813