0
K pokladně

Nivea Baby Krémové čistí mýdlo

100 g
Běžná cena
39,90 Kč 399,00 Kč/kg

Značka: Nivea

Země původu:
Německo
Popis produktu

Dětská pokožka bývá velmi citlivá a vyžaduje šetrné mycí prostředky. Pořiďte svým ratolestem jejich vlastní mýdlo.

Pro jemnou kůži miminek i větších dětí je přímo stvořené. Obsahuje olivový olej a vysoce kvalitní hydratační složky, které chrání pokožku před vysoušením. Zároveň je bez alkoholu.

  • Jemné složení chrání pokožku před vysoušením
  • Praktický tvar mýdla usnadňuje mytí
  • Poskytuje šetrnou péči
  • Bez alkoholu
  • Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry

POUŽITÍ

  1. Napěňte - Při koupání dítě omyjte teplou vodou a mýdlo v rukách jemně napěňte.
  2. Naneste - Pěnu naneste na pokožku dítěte a krouživými pohyby dítě jemně myjte.
  3. Opláchněte - Následně mýdlovou vrstvičku důkladně opláchněte.
  4. Pečujte - Po koupání můžete pokožku zklidnit a vyživit hydratačním mlékem NIVEA. Zabráníte tak jejímu vysoušení.

O ZNAČCE

NIVEA patří mezi značky, kterým lidé na světě nejvíce důvěřují, ale za tímto úspěchem stojí jen tři lidé, kteří sdíleli společnou myšlenku. Celé to začalo v roce 1911, kdy farmaceut a vizionářský podnikatel Dr. Oscar Troplowitz objevil možné využití Euceritu, emulgátoru vyvinutého chemikem Dr. Isaacem Lifschützem.

Roky výzkumu a vývoje se konečně vyplatily. V prosinci 1911 vznikla značka NIVEA. Zrodil se náš první legendární krém pro péči o pleť. 

Už od samého začátku chtěl Dr. Troplowitz vytvářet kvalitní výrobky, které si mohl dovolit každý. NIVEA nyní nabízí širokou škálu výrobků, které se dokonale starají o pleť každého typu. Vize Dr. Troplowitze tak stále žije. A bude žít i v dalším století.

Ať už jste muž nebo žena. Bez ohledu na Váš věk. Bez ohledu na odstín Vaší pokožky. Ať je mastná nebo suchá. Citlivá i normální. Staráme se o Vaši pokožku. Po celý život.


 

Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. Průmyslová 1472/11 102 00 Praha 10, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodium tallowate, Sodium cocoate, Aqua, Glycerin,Olea europaea fruit oil, Calendula officinalis flower extract, Glucose, Lactic acid, Sodium thiosulfate, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Parfum, CI 77891.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063477