0
K pokladně

Mixáno Do špajzu - krůtí pro psy

300 g
Běžná cena
183,90 Kč 613,00 Kč/kg

Značka: Mixáno

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kompletní směs kvalitního krůtího masa, vnitřností, čerstvé zeleniny a bylinek. Zavařená patentovanou technologií CTP, bez použití konzervačních látek a chemie. 

Kompletní krůtí směs pro pejsky je připravená a namíchaná tak, aby pokryla všechny potřeby aktivního pejska. Obsahuje kvalitní krůtí maso potravinové kvality, čerstvou zeleninu, vnitřnosti a bylinky.  Směs je zavařena patentovanou technologií CTP, bez použití konzervačních látek a chemie. Pomocí technologie CTP si směs uchová všechny potřebné vitamíny a minerální látky. Po otevření sáčku směs voní a chutná jako by jste ji právě uvařili pro svého chlupáče doma. 

Naše produkty jsou bez chemických přísad a éček. Nepoužíváme konzervanty, rychlosoli, umělá sladidla ani stabilizátory či barviva. Naši základní a jedinou přísadou jsou čerstvé  100% přírodní suroviny. Pří výrobě produktu Mixáno do špajzu používáme technologii CTP, kdy jsou suroviny zabaleny do obalu a za pomoci vysoké teploty a tlaku uvařeny a sterilizovány.

Příprava:
Naše produkty jsou již tepelně zpracované. Ke konzumaci stačí rozbalit a vysypat do misky.

Dávkování:
Dávkování vždy přizpůsobte tělesné kondici a aktivitě pejska. Na každém balení naleznete tabulku s doporučeným dávkováním.

O značce

I váš pejsek ví ocenit kvalitu
Každý, kdo se zajímá o stravu svého pejska, ví, jak je náročné najít pro něj plnohodnotné krmivo. O to více, pokud chce svému pejskovi dopřát stravu nejen kvalitní, komplexní a zdravou, ale také lákavou a především chutnou. Právě proto vzniklo Mixáno.

 

  

Že Mixáno ještě neznáte?
Mixáno vaří pro pejsky zdravou a chutnou stravu z kvalitních surovin. Psí přirozenost je v Mixánu stavěna na první místo, a proto chlupáčům servírujeme čerstvé maso a vnitřnosti potravinové kvality, ale i zeleninu od lokálních farmářů. Věříme totiž, že klíčem ke zdraví mazlíčků je pestrost a kvalita.

 

Jsme pejskaři celým tělem i duší. Na počátku byl pejsek jménem Chilli, který měl zdravotní problémy. Na trhu ale chyběla strava, která by nejen byla zdravá, ale i viditelně prospívala zdraví. Proto jsme začali vařit a míchat stravu z kvalitních surovin čerstvého masa a zeleniny. Ty změny k lepšímu byly snad okamžité. Ta čirá psí radost z jídla, mnohem víc energie a elánu u pejsků. Proto jsme se rozhodli, že si to nemůžeme nechat jen pro sebe a začali jsme Mixáno vařit a míchat i pro ostatní.

 

  

Věděli jste, že nevyváženost krmiva dokáže ovlivnit chování psa?
Nedostatek nenasycených mastných kyselin se například podílí na vzniku psích depresí. Chemické přídatné látky jsou pak příčinou hyperaktivity a alergických reakcí. Právě proto staví Mixáno při výrobě krmiva na kvalitě, čerstvosti a vyváženosti.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při stabilní teplotě do +30°C.
Název a adresa výrobce
Mixáno for Dogs s.r.o., Ohradní 1166/26 Praha 4, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

46,2% krůtí ořez z prsou - libový 9% krůtí srdce nebo žaludky 4,8% krůtí játra 39% zelenina (mrkev, sladké brambory, zelená čočka, červená řepa, hrášek, kvéták a brokolice) 1% petržel a lněné semínko.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
19% hrubý protein
7% hrubé oleje a tuky
2% hrubá vláknina
1% hrubý popel
68% vlhkost
1,6 g / kg fosfor

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063396