0
K pokladně

Mixáno BARF - hovězí s jemnou zeleninu pro psy 2x250g

500 g
Běžná cena
125,90 Kč 251,80 Kč/kg

Značka: Mixáno

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hovězí směs s jemnou zeleninou. Nová chutná a zdravá BARF receptura pro malé i velké pejsky. Obsahuje čerstvé maso, vnitřnosti a jemnou zeleninu.

Hovězí směs s jemnou zeleninou je nová receprura, která obohatí jídelníček vašeho pejska. Je to jemně mletá směs z čerstvého hovězího masa a vnitřností s blanšírovanou zeleninou. Kompletní směs obsahuje vše potřebné pro zdraví vývoj vašeho chlupáče.

Hovězí maso je zdrojem velkého množství bílkovin a minerálních látek. Železo se podílí na přenosu kyslíku v krvi. Zinek podporuje hojení ran. Vitamín B12 má zásadní roli ohledně krvetvorby a podporuje i správnou funkci nervového systému. Obsahuje minimum tuku, takže je vhodné při dietách, pro štěňata, psy v rekonvalescenci i seniory. Podporuje žvýkací svalstvo a podpoří tak kvalitu zubů, které zbavuje plaku. Pro mladé psi je hovězí svalovina výborná pro zpevnění a celkové osvalení psa. Hovězí vnitřnosti obsahují velké množství živin a vysoký podíl minerálních látek.

Doporučené dávkování:
Dospělák: 3 - 4% ideální váhy pejska
Štěněcí rošťák: 4 - 6% ideální váhy pejska

O značce

I váš pejsek ví ocenit kvalitu
Každý, kdo se zajímá o stravu svého pejska, ví, jak je náročné najít pro něj plnohodnotné krmivo. O to více, pokud chce svému pejskovi dopřát stravu nejen kvalitní, komplexní a zdravou, ale také lákavou a především chutnou. Právě proto vzniklo Mixáno.

 

  

Že Mixáno ještě neznáte?
Mixáno vaří pro pejsky zdravou a chutnou stravu z kvalitních surovin. Psí přirozenost je v Mixánu stavěna na první místo, a proto chlupáčům servírujeme čerstvé maso a vnitřnosti potravinové kvality, ale i zeleninu od lokálních farmářů. Věříme totiž, že klíčem ke zdraví mazlíčků je pestrost a kvalita.

 

Jsme pejskaři celým tělem i duší. Na počátku byl pejsek jménem Chilli, který měl zdravotní problémy. Na trhu ale chyběla strava, která by nejen byla zdravá, ale i viditelně prospívala zdraví. Proto jsme začali vařit a míchat stravu z kvalitních surovin čerstvého masa a zeleniny. Ty změny k lepšímu byly snad okamžité. Ta čirá psí radost z jídla, mnohem víc energie a elánu u pejsků. Proto jsme se rozhodli, že si to nemůžeme nechat jen pro sebe a začali jsme Mixáno vařit a míchat i pro ostatní.

 

  

Věděli jste, že nevyváženost krmiva dokáže ovlivnit chování psa?
Nedostatek nenasycených mastných kyselin se například podílí na vzniku psích depresí. Chemické přídatné látky jsou pak příčinou hyperaktivity a alergických reakcí. Právě proto staví Mixáno při výrobě krmiva na kvalitě, čerstvosti a vyváženosti.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C.
Název a adresa výrobce
Mixáno for Dogs s.r.o., Ohradní 1166/26 Praha 4, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

80% = bachor, dršťky, jícen 20% = blanšírovaná zelenina.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
11,5% hrubý protein
14% hrubý tuk
3,7% hrubá vláknina
0,9% hrubý popel
70,7% vlhkost

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063391