0
K pokladně

Tchibo Konvička french press 800ml

Běžná cena
419,90 Kč 419,90 Kč/ks

Značka: Tchibo

Země původu:
Čína
Popis produktu

S konvičkou ze žáruvzdorného borosilikátového skla se stlačovacím sítkem si svou oblíbenou kávu připravíte ručně během chviličky. Plná vůně a silná chuť kávy tak budou od nynějška patřit k Vašim každodenním radostem. Díky rozkládacímu sítku z ušlechtilé oceli bude čištění této pomůcky hračka.

Objem cca 800 ml.

Výška cca 22 cm.

O TCHIBO

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkový obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka a Davidoff Café.

 

 

Adresa dodavatele
Tchibo Praha, Želetavská 1449/9, Praha 4

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1063286