Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Nowaco Mini Mrkev

350 g
Běžná cena
47,90 Kč 136,86 Kč/kg

Značka: Nowaco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Mini mrkev Nowaco budou milovat především děti. Sladká menší mrkev je jako šitá na míru právě jim.

Doporčujeme především k přípravě polévek, samostatnou přílohu nebo jako hlavní jídlo. S dobrým nápadem může být i běžná mrkev králem nedělního oběda.

O výrobci

Značka Nowaco je součástí společnosti Bidvest. Ta již od roku 1990 rozváží své kvalitní mražené, chlazené i čerstvé potraviny po celém území České republiky. Do jejího sortimentu patří výrobky známých značek, jako zmrzliny Prima, Mrož a Pegas, Dobroty babičky Kláry či mražené pečivo Bagetier. Bidvest působí na pěti kontinentech, část nabízených produktů však firma vyrábí v tuzemsku.

Adresa dodavatele
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě mínus 18°C nebo nižší. Uchování u spotřebitele: * -6°C 1 týden ** -12°C 1 měsíc *** -18°C viz minimální trvanlivost
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mrkev.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 234.89 kJ
Energetická hodnota 56.1 kcal
Tuky 0.25 g
Sacharidy 12.34 g
Bílkoviny 0.94 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006751