0
K pokladně

Bohemilk Opočenské jogurtové smoothie Malina, banán

300 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
47,90 Kč 159,67 Kč/l

Značka: Bohemilk

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Opočenské jogurtové smoothie - jogurt, malina, banán.

- Bez přidaného cukru.
- Pouze ovoce a bílý jogurt.
- Bez umělých barviv, aromat, konzervantů a stabilizátorů.
- Zdroj vitamínu C – podpora imunity.
- Ideální jako rychlá zdravá snídaně nebo svačina.
- Skvělé jako základ pro přípravu ovocných smoothie bowls.
- Nejlépe chutná vychlazené.
- Český výrobek

O dodavateli

Historie opočenské mlékárny se píše od roku 1936. Byla postavena v srdci východních Čech dnešního Královehradeckého kraje. Zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí.

V minulosti byla mlékárna ve vlastnictví holandských společností NUTRICIA a poté Friesland. V červnu 2005 byl úspěšně dokončen prodej mlékárny. Novým majitelem se stala společnost BOHEMILK. Ta od 1.1.2007 patří do skupiny InterLacto Group, která zahrnuje společnost InterLacto, mlékárny v Jihlavě, Olešnici a Opočně a další zemědělské subjekty.

Nosnými produkty naší společnosti jsou čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Všechny tyto výrobky jsou na trh dodávány pod značkou BOHEMILK. Společnost dále vyrábí zmrzlinové směsi a to pod značkou MIXAR a FREDOMIX. Sortiment doplňují sušená mléka určená pro průmyslové zpracování ve výrobnách.

Vedení společnosti je přesvědčeno, že úspěch v podnikání je závislý na spokojenosti zákazníka s jakostí dodávaných výrobků. Z tohoto důvodu koncipovalo svoji politiku jakosti a zdravotní nezávadnosti jako součást celkové strategie firmy. Rozhodujícím cílem naší mlékárny je aby veškeré výrobky svou kvalitou odpovídaly požadavkům, potřebám a očekáváním našich zákazníků. Chceme dlouhodobě zajistit kontinuitu a prosperitu naší společnosti, vysokou efektivitu práce ve prospěch zákazníků, akcionářů i zaměstnanců. To předpokládá vedle důrazu na jakost výrobního procesu a finálních výrobků i péči o životní prostředí a plnění obecně platných legislativních předpisů.

Od roku 2001 jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:1994, které jsme v roce 2004 transformovali na certifikát ISO 9001:2000. Od roku 2004 jsme držiteli certifikátu systému HACCP. Pro výrobu jogurtu jsme obdrželi certifikát bio.

V roce 2009 jsme získali certifikát podle standardu IFS.

 

Adresa dodavatele
BOHEMILK, a.s., Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a pokojové teplotě.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 266 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 266 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Banán 33%, malina 21%, jogurt (mléko, jogurtová kultura) 20%, voda, šťáva z arónie (z koncentrátu) citronová šťáva (z koncentrátu), malinové přírodní aroma, vitamín C. Pasterizováno. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 225 kJ
Energetická hodnota 53 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8.9 g
Z toho cukry 7.4 g
Vláknina 1.9 g
Bílkoviny 1.3 g
Sůl 0.02 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062504