0
K pokladně

Jacobs Intense instantní káva

200 g
Běžná cena
214,90 Kč 1 074,50 Kč/kg

Značka: Jacobs

Země původu:
Německo
Popis produktu

Rozpustná káva Jacobs Intense vyniká plnou a intenzivní chutí s neodolatelným aroma díky vyššímu stupni pražení kávových zrn.

Rozpustná káva Jacobs je zpracována speciální metodou sušení mrazem a vyrábíme ji pouze ze 100% kávových zrn.

O značce 

Zažijte jedinečnou sílu magického aroma káv Jacobs. Dejte si šálek kávy, přivoňte si magického aroma a sněte s otevřenýma očima. S Jacobs kávou jednoduše nic není nemožné.

Johann Jacobs založil svůj podnik v německých Brémách již roku 1895 na velmi silném základě, kterým byl prostý sen. Zakladatel značky totiž rozuměl síle kávového aroma, jež dokáže probudit naše dávno zapomenutá přání a rozhodl se splnit si svůj vlastní sen. Tím bylo dopřát jedinečný požitek z kávového aroma Jacobs všem obyčejným lidem. Skrze kávu a její výjimečné aroma se Jacobs snaží toto poselství šířit i nyní.

 

 

Návod k přípravě
Do šálku nasypte 1-2 lžičky rozpustné kávy (1,7g), zalijte 200ml horké vody (85 °C) a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS , Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% rozpustná káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062254