0
K pokladně

Albi Láhev s motivem listů, 800ml

Běžná cena
399,90 Kč 399,90 Kč/ks

Značka: Albi

Země původu:
Čína
Popis produktu

Láhev s motivem listů, 800ml.

Šroubovací víčko dobře těsní a má uzamykatelnou pojistku. Pod víčkem je schované sítko, které lze jednoduše vyndat a láhev umýt. Poutko pro nošení lahve v ruce je samozřejmostí.

Láhve jsou vyrobeny z odolného tritanu - zdravotně nezávadného plastu, neobsahují BPA ani ftaláty.

Nejsou vhodné do myčky nádobí.

Objem: 800 ml

O ZNAČCE

Stejně jako praotec Čech zavětřil na Řípu mléko a strdí, tak i Antonín Kokeš, spoluzakladatel a majitel Albi, před více než 20 lety vycítil, že práce může být zábava. Český národ, mlékem a strdím už tak trochu unaven, potřeboval tehdy nějakou vzpruhu.

Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je nám sice vlastní, nebývá ovšem na škodu ji trochu podpořit! Věříme, že i produkty Albi k tomu pomáhají a že naše hry, dárky a přání utužují v Češích humor a hravost. Ať už se jedná o trochu té soutěživosti (kdo uspěje ve vědomostní hře?), nebo o romantické chvíle ve dvou, vždy pomáháme lidem více si užívat radost a lépe vyjadřovat, co k ostatním cítíme.

Zkrátka – děláme, co nás baví, a doufáme, že to zase baví vás!


 

 

Adresa dodavatele
ALBI ČESKÁ REPUBLIKA A.S., PRAHA 8, THÁMOVA 289/13, 186 56

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1062237