0
K pokladně

Dentalife ActivFresh tyčinky pro střední psy 115 g

5 ks
Doporučená cena
57,90 Kč
49,90 Kč 9,98 Kč/ks

Značka: Dentalife

Země původu:
Německo
Popis produktu

Doplňkové krmivo pro dospělé psy.

Každodenní péče o ústní dutinu.
Celková péče o ústní dutinu psa pozitivně přispívá k jeho celkovému zdraví. Odborníci ze společnosti Purina® vyvinuli DentaLife®, inovativní žvýkací pochoutku, u níž je vědecky dokázáno, že pomáhá hloubkově vyčistit i špatně dostupné zadní zuby, které jsou nejvíce ohroženy zubním kamenem a plakem.
Purina® DentaLife® je navržený pro každodenní použití a je velmi šetrný k dásním psa. Použití každý den znamená více času věnovanému čištění zubů.

Krmný návod: Pro středně velkého psa s hmotností od 12 do 25 kg: 1 tyčinka denně

Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Dohlížejte na svého psa během podávání pochoutky. Pro zdraví vašeho psa dodržujte krmný návod a denně mu dopřejte dostatek pohybu.

O značce

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

 

 

Adresa dodavatele
Nestlé Purina PetCare, Mezi Vodami 2035/31143 20, Praha 4 - Modřany, Česká republika
Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na chladném a suchém místě. Pro zachování měkké textury uchovávejte uzavřené. Spotřebujte do 7 dnů od otevření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obiloviny*, glycerol, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, med (1,4 %), oleje a tuky, maso a výrobky živočišného původu, spirulina* (0,21 %) *Přírodní suroviny

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062225