Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Zlatý Bažant Prémiový Ležák XXL plech, 8x500ml

4 l
Běžná cena
219,90 Kč 54,98 Kč/l

Značka: Zlatý Bažant

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Prémiový Ležák Zlatý Bažant má vyváženou a plnou chuť, výrazné chmelové aroma a příjemně doznívající hořkost. Výborné pivo uspokojí mnohé fajnšmekry. Zlatý Bažant je nejoblíbenější a nejznámější slovenskou značkou piva. Svůj název získal díky typicky zlatavé barvě piva a hojnému výskytu bažantů v okolí pivovaru Hurbanovo, kde se pěstuje ječmen pro výrobu sladu. Najít bažanta v poli zrajícího ječmene prý je znamením bohaté úrody. 

O výrobci

Značka Zlatý Bažant má svůj původ v pivovaru v Hurbanově na jižním Slovensku, kde jsou ideální podmínky pro pěstování ječmene pro výrobu sladu. Na základě toho dostala svůj název i značka Zlatý Bažant. Najít v poli zrajícího zlatavého ječmene bažanta je totiž znamením bohaté úrody.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
Heineken Česká republika, a.s., U Pivovaru 1, 270 53 Krušovice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 248 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 248 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, ječné slady, upravený chmel, chmelový extrakt.

Obsah alkoholu
5,0 %

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Barva světlé

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062191