0
K pokladně

Teekanne Sencha

20 ks

Nakupte více za méně

Běžná cena
41,90 Kč 2,09 Kč/ks

Značka: Teekanne

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Teekanne SENCHA  -  zelený čaj s příchutí exotického ovoce, vynikající čajová specialita.

TEEKANNE SENCHA čajová specialita, chuť zeleného čaje obohacena o lahodnou chuť exotického ovoce. Zelený čaj je v dnešní době oblíbený nápoj po celém světě díky své příjemné chuti a pozitivnímu vlivu na lidský organizmus. Sencha, s listy ve tvaru jehly, je specialitou mezi zelenými čaji. Dopřejte si příjemný zážitek z vybraných čajových lístků. Zelený čaj je v Číně známý již po tisíce let jako lahodný nápoj. Nápoj uvolní tělo i mysl a zpříjemní chvilky relaxace a klidu.

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Známé čaje Teekanne přináší na trh německý rodinný podnik stejného jména. Ten patří mezi světovou špičku ve svém oboru a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků. Jde o jednu z nejstarších německých značek, které stále najdeme na pultech obchodů. Vznikla v roce 1882 v Drážďanech. Název Teekanne je německý výraz pro čajovou konvici.

 

 

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Návod k přípravě
Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 3-5 minut luhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle Vaší chuti.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelený čaj Sencha (95%), aroma exotického ovoce.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3 kJ
Energetická hodnota 1 kcal
Tuky 0.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Vláknina 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1062008